Data

06.03.2018

Miejsce

Centralna Biblioteka Rolnicza

Uczestnicy

150 uczestników

Wykładowcy

8 wykładowców

W trakcie szkoleń / dowiesz się:

obowiązki najemców biur

Jakie obowiązki stoją przed Najemcami Sektora Publicznego ?

czego oczekują wynajmujący biura

Jakie oczekiwania mają Najemcy Sektora Publicznego?

opłaty eksploatacyjne za biuro

Jak zweryfikować rozliczenie opłat eksploatacyjnych?

prawa wynajmujących biuro

Jakie są prawa Najemców Sektora Publicznego ?

Szkolenia, które prowadzimy w Akademii Najemców Sektora Publicznego to bezpłatne, praktyczne warsztaty przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie, jakie posiadają doradcy Walter Herz zdobyte przy współpracy z Jednostkami Sektora Publicznego, jak również Najemców Publicznych, którzy przeprowadzili proces renegocjacji umowy lub zmiany biura.

W trakcie wykładów dowiesz się, jak najkorzystniej wynająć lub zaplanować zmianę biura, jakie prawa i obowiązki stoją przed Najemcami Sektora Publicznego, na jakie zapisy umowy zwrócić szczególną uwagę, w jaki sposób efektywnie rozliczyć opłaty eksploatacyjne i rozwiązać kwestie podatkowe oraz jak przeprowadzić proces zamówień publicznych przy zmianie siedziby jednostki. Zaprezentujemy również najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni biurowej i wyposażeniu biur oraz zrelacjonujemy aktualną sytuację na rynku.

O nas / kim jesteśmy

Walter Herz jest wiodącym, polskim podmiotem prowadzącym działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych. Świadczymy kompleksowe, specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Zapewniamy pełną obsługę firmom i instytucjom związanym z rynkiem nieruchomości. Wspieramy klientów w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni oraz komercjalizacji inwestycji, a także w procesie aranżacji, architektury czy project management bazując na dokładnych analizach porównawczych i badaniach rynku. Jesteśmy zrzeszeni w organizacjach i stowarzyszeniach wspierających rozwój sektora BPO/SSC w Polsce.

Należy także podkreślić, że Walter Herz jest firmą w 100 % z polskim kapitałem i polskimi korzeniami. Ze względu na indywidualne podejście do każdego z klientów oraz bogatą ofertę usług, Walter Herz współpracuje zarówno z klientami z sektorami prywatnego jak i publicznego. Intensywna współpraca z sektorem publicznym, doprowadziła do zawarcia m. in. dwóch największych transakcji trzeciego i czwartego kwartału ubiegłego roku.

Referencje Walter Herz / co o nas mówią

Bezpłatne szkolenie

Spotkania ze Specjalistami Rynku Nieruchomości
Spotkania z Przedstawicielami Instytucji publicznych, którzy mają doświadczenie w procesie zmiany biura
Bezpłatne praktyczne warsztaty
Darmowe materiały informacyjne
UCZESTNICTWO W AKADEMII NAJMECY SEKTORA PUBLICZNEGO JEST DARMOWE I NIE WIĄZE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI

Opis szkolenia

0

Spotkania ze Specjalistami Rynku Nieruchomości
Spotkania z Przedstawicielami Instytucji Publicznych, którzy mają doświadczenie w procesie zmiany biura
Bezpłatne praktyczne warsztaty
Darmowe materiały informacyjne
UCZESTNICTWO W AKADEMII NAJMECY SEKTORA PUBLICZNEGO JEST DARMOWE I NIE WIĄZE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI

Zapisz się już teraz na bezpłatne szkolenie w
Pierwszej w Polsce Akademii Najemcy Sektora Publicznego

registing

FAQ / najczęściej zadawane pytania

Szkolenie organizowane w ramach Akademii Najemcy Sektora Publicznego dedykowane jest do każdej osoby, która jest zainteresowana tematyką zmiany siedziby firmy lub renegocjacją umowy w obecnym miejscu.
W szczególnością swoją ofertę kierujemy do: Ministerstw, Urzędów, Instytucji, Spółek Skarbu Państwa

Każde szkolenie w ramach Akademii Najemcy Sektora Publicznego, to kompletny produkt edukacyjny. Prócz treści podstawowych przedstawionych na stronie internetowej, ma także zaplecze w postaci:

Prelegentów – osób, które przygotowały szkolenie oraz mają duże doświadczenie w prezentowanej tematyce. Osoby prowadzące szkolenie to również autorzy całego szkolenia. Przygotowali opisy na stronie, materiały informacyjne dla Uczestników, panele dyskusyjne jak również prezentację. Taki model szkoleń zapewnia, że Prelegenci dokładnie wiedzą, jakie treści powinny być przedstawione na szkoleniu, i jaki jest jego cel. Omówią też aspekty praktyczne szkolenia oraz wskażą, na co poświecić więcej uwagi.

Prezentacji – dla każdego z naszych szkolenie, przygotowywana jest dedykowana prezentacja. Powstaje ona dzięki współpracy Prelegentów z naszym Grafikiem. Takie połączenie zapewnia przedstawienie istotnych informacji, w taki sposób by Uczestnicy mogli łatwo zapamiętać przekazywane treści. Każde nasze szkolenie jest inne, dlatego też prezentacje są dostosowane zarówno do tematyki, czasu szkolenia a przede wszystkim do Uczestników.

Materiałów informacyjnych i szkoleniowych – podczas każdego szkolenia Uczestnicy otrzymają komplet materiałów informacyjnych i szkoleniowych z treściami prezentowanymi podczas wykładu.

Uczestnicy nic nie muszą przynosić ze sobą na szkolenie. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do notowania, ale także ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek.

Szkolenia w ramach Akademii Najemcy Sektora Publicznego prowadzone są przez profesjonalnych Doradców z rynku nieruchomości komercyjnych. Wykładowcy Akademii Najemcy Sektora Publicznego to przede wszystkim doświadczeni pracownicy firmy Walter Herz, jak również wyspecjalizowane firmy wspierające rynek nieruchomości komercyjnych, tacy jak np. kancelaria prawna, dostawcy rozwiązań workplace oraz inni specjaliści z szeroką wiedzą branżową, którzy swoją wiedzą oraz doświadczeniem mogą podzielić się z Uczestnikami. Ważną grupę Wykładowców stanowią doświadczeni pracownicy Jednostek Sektora Publicznego, którzy dzielą się z swoim doświadczenie oraz praktycznymi wskazówkami.
Sprawdźmy to! Warto przedyskutować i omówić – tematykę, rodzaj szkolenia, miejsce gdzie ma się odbyć a przede wszystkim cele szkolenia. W takim przypadku prosimy o kontakt: telefoniczny lub mailowy.

Biuro 10.0 – 10 kroków do idealnego biura, Kraków 2018

Wiele czynników decyduje o finalnym kształcie przestrzeni szytej na miarę potrzeb danej firmy i jej pracowników. Znając ten skomplikowany proces, zespół wykwalifikowanych ekspertów z firm Walter Herz, Billennium, Grupy Nowy Styl, Ressco oraz CluePR przygotował raport Biuro 10.0 – 10 kroków do

Biuro 10.0 – 10 kroków do idealnego biura

Wiele czynników decyduje o finalnym kształcie przestrzeni szytej na miarę potrzeb danej firmy i jej pracowników. Znając ten skomplikowany proces, zespół wykwalifikowanych ekspertów z firm Walter Herz, Billennium, Grupy Nowy Styl, Ressco oraz CluePR przygotował raport Biuro 10.0 – 10 kroków do

Startuje trzecia edycja Akademii Najemcy Walter Herz

Pierwsza, ogólnopolska Akademia Najemcy firmy Walter Herz zaprasza na kolejny cykl spotkań Akademia Najemcy Walter Herz, której formuła oparta jest na praktycznych warsztatach, podczas których uczestnicy wymieniają poglądy i doświadczenia związane z segmentem komercyjnym rynku nieruchomości w Polsce, ma już na swoim

Walter Herz

Akademia Najemcy
Sektora Publicznego

Biblioteka Rolnicza, Sala odczytowa
Krakowskie Przedmieście 66, Warszawa

Kontakt

Walter Herz Sp. z o.o. Sp. k. ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa